Introduce Yourself (Example Post)

This is an example post, originally published as part of Blogging University. Enroll in one of our ten programs, and start your blog right.

You’re going to publish a post today. Don’t worry about how your blog looks. Don’t worry if you haven’t given it a name yet, or you’re feeling overwhelmed. Just click the “New Post” button, and tell us why you’re here.

Why do this?

 • Because it gives new readers context. What are you about? Why should they read your blog?
 • Because it will help you focus you own ideas about your blog and what you’d like to do with it.

The post can be short or long, a personal intro to your life or a bloggy mission statement, a manifesto for the future or a simple outline of your the types of things you hope to publish.

To help you get started, here are a few questions:

 • Why are you blogging publicly, rather than keeping a personal journal?
 • What topics do you think you’ll write about?
 • Who would you love to connect with via your blog?
 • If you blog successfully throughout the next year, what would you hope to have accomplished?

You’re not locked into any of this; one of the wonderful things about blogs is how they constantly evolve as we learn, grow, and interact with one another — but it’s good to know where and why you started, and articulating your goals may just give you a few other post ideas.

Can’t think how to get started? Just write the first thing that pops into your head. Anne Lamott, author of a book on writing we love, says that you need to give yourself permission to write a “crappy first draft”. Anne makes a great point — just start writing, and worry about editing it later.

When you’re ready to publish, give your post three to five tags that describe your blog’s focus — writing, photography, fiction, parenting, food, cars, movies, sports, whatever. These tags will help others who care about your topics find you in the Reader. Make sure one of the tags is “zerotohero,” so other new bloggers can find you, too.

Hakkımızda

Bayar Decor

Amacımız inşaat sektöründe verimlilik, sağlamlık, kalite, dürüstlük ve işçi sağlığı noktalarında doğru yerlerde bulunmak ve olumlu hedef noktası olmaktır.

Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen ve geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşımaya devam ediyor. .

SATEN ALÇI

Saten Alçı, Sıva alçı ile duvarlardaki pürüzlükler giderildikten sonra duvara renk katmak için uygulanan uygulamanın adıdır.

Temiz ve hızlı hizmet garantisi veriyoruz. Hem sıva, hem boyama hem de dekorasyon ve ev yenileme konularında geniş bir tecrübe ve uzmanlık sunuyoruz.

Tasarım felsefemiz, müşterilerimize tutku, tecrübe ve dinleme üzerine kuruludur, yüksek kaliteli malzeme ve işçilik kullanımı ile detaylara titizlikle titizlikle dikkat edilmiştir. Sonuç, şık ve güzel duvarların yaratılmasıdır, yaşam alanınızın odak noktası ve çekiciliği olacağını garanti ediyoruz.

SIVA ALÇI

Sıvacıya gerek olmadan tüm normal yüzeylerde uygulanan Sıva Alçı ile duvarlarınız daha pürüzsüz ve düzgün bir görünüme sahip olur.

Uzmanlarımız, hasar görmüş duvarınızı veya tavanınızı hiç sanki hiçbir şey yokmuş gibi onaracak.

Çabucak onarılması mı gerekiyor? Hiç merak etmeyin. Son katlarımızın altındaki 20 dakikalık spackle karışımlarının kullanılmasıyla, yalnızca duvarınızın harika görünmesini değil, aynı zamanda temiz görünmesini de sağlayabiliriz.

Her seferinde pürüzsüz ve uzun ömürlü bir sonuç elde etmek için tüm sıva işlerimize özen gösterilecektir. Ayrıca duvarlarınızı boyama, duvar kağıdı veya döşeme için hazırlamanız gerektiğinde ideal olan kaymağın üstesinden gelme konusunda da deneyimliyiz.

DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Dış Cephe Mantolama ile evinizi kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan ve nemden korumak için uygulanmaktadır.

Projenizin büyüklüğü ne olursa olsun, Decor Bayar tüm iç boyama ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İstanbul’daki üst düzey iç mekanların boyanmasında ve dekorasyonunda uzmanlığımız sayesinde projeniz hakkında konuşmak ve size en iyi tavsiyeleri vermek için bir toplantı düzenleyebiliriz.

Bazen tüm mülkünüzün kaldırım çekiciliğini arttırması gereken yeni bir kat boya. Dış mekanınızı mantolamaya hazırlamak için küf veya küfleri giderebilir ve duvarlardaki herhangi bir delik veya çatlakları onarabiliriz.

 • Eviniz yılın herhangi bir zamanında boyanabilir.
 • Duvar kaplamalarımız solmaz, çatlamaz, çatlamaz veya soyulmaz
 • Kir, yosun, küf ve kirlenmeye karşı direnç gösterirler
 • Kışlık ev ısınma faturalarınızı düşürürler
 • Boyalarımız, sıvalarımız ve kaplamalarımız 20 yıl garantilidir
 • Tüm çatlakları, düzensiz duvarları ve izleri gizlerler
 • Kaplama tüm kalıbı ve nüfuz eden nemi iyileştirir

DIŞ CEPHE BOYA

Dış Cephe Boyada en çok rastlanan durum, duvardaki çatlakların olması ve yüzeydeki bozuklar ve kirlerin olması.

Evinizin dışını boyamak, kaldırım çekiciliğinizi önemli ölçüde artırabilir. Renklere karar vermekte sorun yaşıyorsanız, resim profesyonelleri ekibimiz yardımcı olabilir. Renk danışmanlarımız, evinizin en iyi varlıklarını vurgulamanıza yardımcı olacak fikirler sunarken, çevrenizdeki peyzajı dikkate alır.

Dış cephe boya işleri sırasında bir numaralı önceliğimiz hazırlıktır.

Profesyonel dış boyama ve dekorasyon yapının görünümünü iyileştirmez, aynı zamanda değerini de arttırır.

YAĞLI BOYA

Yağlı boya sayesinde yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerde bakım ve yenilikler yapmak mümkün.

Evinizi boyarken rahatlığınız bizim için çok önemlidir ve özel gereksinimlerinizin karşılandığından emin olmak için özen gösteririz.
Mobilyalarınızı ve yer döşemenizi korumak için çalışırken tüm alanlar düzgün bir şekilde kaplanmıştır.

Duvarlarınızı boyamak, mekanınız üzerinde büyük bir etki bırakmanın en kolay ve en ucuz yollarından biridir. Ne yazık ki, bu etki olumlu (“vay, oda çok daha büyük görünüyor”) veya olumsuz (“neden yatak odanızda çok küçük”) şeklinde olabilir. Ancak, zaman ayırır ve ne yaptırmak istediğinize dikkat ederseniz, çok fazla faydalarını göreceksiniz.

BOYA BADANA

Boya badana ustası seçilirken, en önemlisi fiyattan önce yapılan işin kalitesi ve ustanın işe kattığı sevgidir.

Duvar boyama tasarımları odanızı yaratıcı bir şekilde dekore etmek için ekonomik seçeneklerdir. Odanıza tamamen şaşırtıcı ve modern bir görünüm kazandırmak için piyasada mevcut olan birçok duvar boyası tasarımları bulunmaktadır.

Odalarınızın biraz renge ihtiyacı varsa veya makyaj yapmak için yalvarırlarsa, çarpıcı renklere sahip yeni bir boya katmanı çok büyük bir fark yaratabilir.

Evinizi boyarken rahatlığınız bizim için çok önemlidir ve özel gereksinimlerinizin karşılandığından emin olmak için özen gösteririz.
Mobilyalarınızı ve yer döşemenizi korumak için çalışırken tüm alanlar düzgün bir şekilde kaplanmıştır.

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla